Gazi Teknopark C Blok No:123 ANKARA

Oyun Tasarımı ve Yazılımı

Blog Image

Qzen Bilişim Oyun Projeleri ile Hizmetinizde

Sektörel faaliyetlerimizde Qzen Bilişim olarak oyun projelerimiz ile teknolojinin nabzını tutmaya devam ediyoruz, akıla gelen tüm oyun projeleriniz veya projelerimiz ile istenilen tüm uygulamalara özel Mobil, Metaverse, Web, ve tüm oyun yazılımları ile hizmet vermekteyiz. Günümüz standartlarında eğitim, eğlence, kültür, tarih, sanat, zeka, ve daha bir çok oyun yazılımları ile Qzen Bilişim tüm oyun kategorilerinde en son teknolojik sistemler ile yer almaktadır.

OYUN PROJELERİMİZ;
Mobil Uygulama Android, IOS, Windows uyumlu tüm oyun projeleri.
Single-player Multi-player only ve online oüm oyun projeleri.
Dünya genelinde Android & IOS uyumlu tüm yazılım projeleri.
Qzen Bilişim olarak oyun endüstrisinin sorunlarını ve bu sorunların oyun geliştiricileri, çalışma pratikleri ve ekosistem ile ilişkisini anlamayı amaçlamaktadır.
Dijital oyun sektöründe yerimizi almış bulunmaktan oyun geliştirici sistemler ile etnografik bir yaklaşım benimsenerek, Dünya genelinde işbirlikçilerimiz ile oyun sektörünün önemini arz etmek hedefimizdir.

Oyun kendiliğinden ortaya çıkan, hedefi olmayan, mutluluk getiren bir aktivitedir.

Qzen Bilişim

Zamanı eğlenceye dönüştürmek ve eğlenirken maddi manevi kazançlar elde etmek adına tüm oyun yazılımları için Qzen Bilişim tercihiniz olmasını dileriz. Qzen Bilişim Oyun Mühendisleri, bir oyunu gereksinimlerine en uygun şekilde kodlayarak yazar ve bir oyuna özgü işlevler için özel yazılım oluştururlar. Oyun içeriği ne olursa olsun karakter, filmler, nesneler, dokular, varlıklar, ortamlar, aksesuarlar, araçlar, silahlar bunlara benzer bir sürü örnek olmak üzere bir oyunu bir araya getirmek için gereken tüm görsel öğeler üzerinde çalışırlar.

Blog Image
Blog Image

Aktif ve kullanıma hazır oyun projelerimizden bir kaç örnek resim yukarıdaki gibidir.